Loading...
HOME2018-07-25T10:45:09+00:00

Nic nie jest potężniejsze niż idea, której czas nadszedł.

VICTOR HUGO

Jaki jest cel projektu Szybko.pl portal pośredników?

Priorytetem projektu jest zbudowanie portalu i środowiska pracy, który zapewnią pośrednikom stabilne ceny promocji ogłoszeń nieruchomości w internecie. Celem jest stworzenie serwisu przyjaznego zarówno poszukującym jak i pośrednikom, którego właścicielem będą pośrednicy i który uzyska dominującą pozycję na rynku ogłoszeń.

Projekt ma szansę zjednoczyć środowisko zawodowe, wspierać rozwój i promować zawód pośrednika w Polsce. Ostatecznie poza stabilnymi cenami zapewni również kontrolę i wpływ na kreowanie polityki portalu, w tym ustalanie poziomu cen, form promocji.

Więcej

Dlaczego pośrednikom potrzebny jest własny portal?

KLIKNIJ PONIŻEJ ABY OBEJRZEĆ

OGLĄDAJ

Spotkania w Polsce. Relacje i plany.

PROJEKT PRZEJĘCIA PORTALU SZYBKO.PL PRZEZ POŚREDNIKÓW PREZENTOWANY JEST NA SPOTKANIACH ORGANIZOWANYCH W CAŁEJ POLSCE. BEZPOŚREDNI KONTAKT POZWALA NIE TYLKO NA ODPOWIEDNIE WYJAŚNIENIE ZAŁOŻEŃ PROJEKTU, ALE RÓWNIEŻ NA POZNANIE OPINII I POTRZEB POŚREDNIKÓW PRACUJĄCYCH NA LOKALNYCH RYNKACH.

SPOTKANIA – relacje i plany

KONSORCJUM

Kto reprezentuje środowisko w pośredników?

Aby wprowadzić nawet najlepsze idee w życie potrzebny jest zespół ludzi, a w tym wypadku także konsolidacja środowiska pośredników i chęci wspólnego działania na rzecz rozwoju rynku nieruchomości oraz zawodu pośrednika.
Inicjatywa posiadania i rozwijania własnego portalu ogłoszeniowego połączyła organizacje zawodowe, duże i małe biura pośrednictwa, pośredników zrzeszonych i niezrzeszonych, z licencją i bez, działających indywidualnie i w agencjach sieciowych. Po szeregu spotkań i rozmów powstała szeroka reprezentacja środowiska pośredników, zrzeszona w Konsorcjum. Konsorcjum powstało jako możliwie najszersza reprezentacja różnych podmiotów, działających na rynku nieruchomości.

Federacja • PFRN

Stowarzyszenia

Biura Fraczyzowe i Sieciowe

Niezależni

WIĘCEJ O KONSORCJUM • reprezentacji środowiska

Pytania i odpowiedzi

PRZEJĘCIE PORTALU SZYBKO.PL PRZEZ POŚREDNIKÓW TO PROCES DŁUGOFALOWY, PRZEWIDZIANY NA 3 LATA. INFORMACJE O TYM JAK BĘDZIE PRZEBIEGAŁ ORAZ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA ZNAJDUJĄ SIĘ TUTAJ .

Lipiec 2018

Czytaj Więcej

Krótko o Grupie Szybko.pl

DLACZEGO PORTAL POŚREDNIKÓW BUDUJEMY Z SZYBKO.PL?

Jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań i jednocześnie element, który może wpłynąć na sukces projektu. Grupa Szybko.pl to zarówno portal jak i kompleksowe środowisko technologiczne do profesjonalnej obsługi procesu obrotu nieruchomościami.  Dodatkowo poparte jest to wieloletnim doświadczeniem w budowie i zarządzaniu spółką technologiczną oraz fachowym Zespołem.

Szybko.pl – strategiczny

Portale regionalne

Serwisy tematyczne

CRM oprogramowanie

AVM Szybko.pl – szacowanie wartości nieruchomości

System MLS

Wojtek Kosiński – właściciel i dyrektor zarządzający

Doświadczony zespół

Prosta i przejrzysta struktura własnościowa

WIĘCEJ O ZASOBACH SZYBKO.PL I SILE KONCEPTU PORTALU POŚREDNIKÓW

Chcesz porozmawiać już teraz?

MASZ PRZEMYŚLENIA KTÓRYMI CHCESZ SIĘ PODZIELIĆ?

This website uses cookies and third party services. Ok