Loading...
MISJA I CEL2018-07-24T11:23:25+00:00

Catch The Dream

Planowany projekt to niewątpliwie wyzwanie i w perspektywie obecnej sytuacji na rynku nieruchomości i ogłoszeniowym to swego rodzaju marzenie a dla niektórych wręcz abstrakcja. Pośrednicy pamiętają szereg różnego rodzaju koncepcji, które miały zmienić sytuację polskiego rynku nieruchomości.

Obecny plan jest jednak bezprecedensowy.  Po raz pierwszy bowiem pośrednicy łączą siły z istniejącym, prowadzonym komercyjnie podmiotem, przy czym obie strony z rozpoczynającej się współpracy uzyskają jasne korzyści. Pośrednicy zapewnią sobie stabilny poziom cen ogłoszeń i zabezpieczą dostęp do narzędzi promocji. Docelowo zostaną właścicielami portalu ogłoszeniowego i mają szansę na uzyskanie silnej rynkowej pozycji.

Z drugiej strony Szybko.pl ma możliwość  dynamicznego rozwoju i wykorzystania swojego potencjału technologicznego w zakresie narzędzi dla rynku nieruchomości. Planem jest uzyskanie pozycji w pierwszej trójce polskich portali nieruchomości, a przy wspólnym działaniu środowiska pozycji lidera. Obecni właściciele będą mogli rozwijać inne usługi, poza publikacją ogłoszeń, generować dodatkowe zyski i ostatecznie korzystnie sprzedać przedsiębiorstwo pośrednikom.

Co gwarantuje pośrednikom własny serwis ogłoszeniowy?

KLIKNIJ PONIŻEJ ABY OBEJRZEĆ

FILM

Co możemy osiągnąć?

Kto jest odpowiedzialny za projekt?

POZNAJ ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW, KTÓRZY OD LAT TWORZĄ PORTAL SZYBKO.PL

WOJTEK KOSIŃSKI
Dyrektor Zarządzający, Współwłaściciel

MARTA KOSIŃSKA
Menadżer ds. projektu Portal Pośredników

EWELINA MICHLEWICZ-KOŚNA
Menadżer Działu Sprzedaży

MARCIN STRZAŁKOWSKI
Menadżer ds. Rynku Pierwotnego

Chcesz dołączyć już teraz?

MASZ PRZEMYŚLENIA KTÓRYMI CHCESZ SIĘ PODZIELIĆ?

This website uses cookies and third party services. Ok